Life Sciences Baltics 2018

Data/Laikas
Data - 26/09/2018 - 27/09/2018
9:00 - 17:00


„Life Sciences Baltics 2018“ – 4-tasis tarptautinio masto gyvybės mokslų forumas, kuriame tikimąsi sulaukti daugiau kaip 1500 ekspertų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių. Renginys skirtas Baltijos šalių lyderystei gyvybės mokslų srityje įtvirtinimui ir tolesniam auginimui.

Tai didžiausias tarptautinis gyvybės mokslų forumas šiaurės Europoje ir vienintelis Baltijos šalyse, kur susitinka biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Renginį sudaro konferencija, paroda, B2B susitikimų bei startuolių sesijos.

Forumo metu tarptautinei visuomenei bus pristatytas Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialas, naujovės bei vystymosi kryptys, nauji mokslo ir verslo bendradarbiavimo rezultatai. Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus bendruomenė turės unikalią galimybę išgirsti apie naujausias sektoriaus tendencijas, diskutuoti apie Lietuvos bei kitų Baltijos šalių patiriamus iššūkius, verslo ir mokslo bendruomenės generuojamus galimus atsakus bei dalintis ir perimti gerąją patirtį iš užsienio kolegų, taip užtikrinant tvarią ir kokybišką gyvybės mokslų sektoriaus plėtrą Lietuvoje.

Daugiau informacijos: www.lsb2018.com

Dalintis per…