Vilniuje rengiami kursai apie retų ligų biologinių mėginių duomenų valdymą biobankuose

 

Europos jungtinės programos „Retos ligos“ vykdytojai kviečia biobankų, registrų ir duomenų bazių darbuotojus, mokslininkus, medikus, pacientų organizacijų atstovus į š. m. spalio 29–30 d. Vilniuje vyksiančius kursus „Retų ligų biologinių mėginių duomenų valdymas ir organizavimas biobankuose“. Vietų skaičius ribotas.

Kursus rengia BBMRI-ERIC ir „Fondazione Telethon“ (Italija) kartu su partneriais Lietuvoje – Vilniaus universitetu, Vilniaus universiteto ligonine Santaros klinikos ir Nacionaliniu vėžio institutu.

Kursai skirti ugdyti biobankų duomenų valdymo gebėjimus, atsižvelgiant į retų ligų mokslinių tyrimų bendruomenės poreikius. Kursuose paskaitos derinamos su praktinėmis užduotimis.

Numatyta, kad kursų dalyvių skaičius neturėtų viršyti 30, todėl dalyviai bus atrenkami, atsižvelgiant į jų pasirengimą ir funkcijas dirbant su biobankais.

Registracija į kursus nemokama ir vyks iki š. m. rugsėjo 1 d.

Numatytos dvi stipendijos padengti Rytų Europos (ES-13) šalių atstovų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Paraiškos stipendijai gauti priimamos iki š. m. rugsėjo 9 d.

Registracija

Išsamiau apie kursus

Dalintis per...