Tarptautinė konferencija, skirta aptarti Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimą plėtojant bendrus mokslinius tyrimus

Kviečiame š. m. spalio 20 d. 14.00–16.30 val. (Lietuvos laiku) dalyvauti konferencijoje „Lithuanian-French scientific cooperation in Horizon Europe: results and perspectives“, skirtoje aptarti Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimo stiprinimą mokslo ir inovacijų srityje ir ypač plėtojant bendrus „Europos horizonto“ mokslinių tyrimų projektus. Renginio programoje – ypatingas dėmesys sveikatos sričiai.

Konferenciją organizuoja Lietuvos mokslo tarybos NCP, Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių biuras Briuselyje LINO ir Prancūzų institutas Lietuvoje.

Konferencija aktuali tyrėjams, vykdžiusiems dvišalius mokslinius tyrimus ir dar tik svarstantiems plėtoti Lietuvos–Prancūzijos mokslo ir inovacijų projektus, tikimasi aktyvaus didžiųjų Prancūzijos universitetų dalyvavimo. Renginyje pasisakys Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Alix Everard, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas prof. Romas Baronas, Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Thomas Buffin.

Renginio programa

Konferencijos formatas – hibridinis. Renginys gyvai vyks Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius), Mažojoje salėje. Vietų skaičius yra ribotas, pirmenybė teikiama užsiregistravusiems anksčiau. Dalyvauti gyvai galima tik su galimybių pasu ir laikantis kitų galiojančių saugumo reikalavimų. Renginį taip pat bus galima stebėti nuotoliniu būdu.

Registracija į konferenciją – iki spalio 18 d. 18 val. Lietuvos ir Prancūzijos NCP kviečia tyrėjus pasinaudoti proga ir registruojantis nurodyti savo kontaktus ir interesų sritis, kad šia informacija plėtojant dvišalius ryšius būtų galima pasidalinti su renginyje dalyvavusiais tyrėjais.

Dalintis per...