Suburk savo komandą ir dalyvauk ActInSpace® hakatone lapkričio 13-14 d.!

Data/Laikas
Data - 13/11/2020 - 14/11/2020
Visą dieną


ActInSpace® – tai tarptautinis inovacijų konkursas-hakatonas skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius dirbant su Airbus, Europos kosmoso agentūros (ESA), Prancūzijos kosmoso agentūros (CNES) ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais.

Konkurso dalyviai dirbs 24 val. hakatono principu, spręsdami partnerių iššūkius ir siekdami per ribotą laiką idėjas paversti konkurencingomis verslo koncepcijomis. Konkurso iššūkiai paremti aukšto lygio technologijomis, kurios turi didžiulį komercinio pritaikymo potencialą. Iššūkiai apima šias sritis: #IOT, #IT, #Environment, #Security, #Energy, #Health, #Climate, #EO, #Agriculture. Komandos gali rinktis iš daugiau nei 50 iššūkių: https://actinspace.org/challenges.

Komanda nugalėjusi Lietuvos konkurse laimės bilietą į tarptautinį finalą Tulūzoje (Prancūzijoje) ir pretenduos į šaunius prizus. Pagrindinis prizas – tai neįtikėtinas nulinės gravitacijos skrydis Airbus A310. Taip pat dalyvių lauks ir kiti Airbus, Suez, CLS, KINEIS, Continental ir EBAN įsteigti prizai:

Čia galite susipažinti su ActInSpace® sėkmės istorijomis – įkurtais startuoliais: https://actinspace.org/success-stories.

Kviečiame kuo greičiau rezervuoti ActInSpace® vietas su savo komanda!

 

 

Dalintis per…