Mokymai TYRĖJAMS stiprinti paraiškų rengimą (renginys Vilniuje)

Data/Laikas
Data - 08/09/2020
0:00


 

Lietuvos mokslo taryba rengia profesionalų vedamus mokymus, skirtus stiprinti tyrėjų paraiškų rengimo ir projektų vykdymo įgūdžius. Mokymai skirti tik TYRĖJAMS. Mokymai Vilniuje vyks rugsėjo 8 d. viešbutyje „Artis“ (Totorių g. 23).

Pirmieji tokie mokymai sulaukė itin gerų dalyvių atsiliepimų, todėl tęsiame gerąją patirtį. Tyrėjams projektų valdymo specialistai suteiks taikomųjų žinių, kaip disciplinuotai valdyti projektus, efektyviai organizuoti procesus, kaip rengiant paraišką išskirti idėjos originalumą, reikšmingumą, projekto tarptautiškumą, kad tai atitiktų mokslo projekto tikslus, kaip efektyviai suplanuoti veiklas, kad projektas pasitarnautų ryšių stiprinimui, valstybės interesams, o apie jo rezultatus sužinotų ne tik kolegos, bet ir visuomenė.

Mokymuose supažindinsime su tuo, kas padės geriau suprasti, kaip projektą vertina ekspertai ir ko vertinant pasigendama paraiškose. Praktinė paraiškų rengimo ir projektų valdymo dalis vyks grupėse.

Mokymų programa.

Pagal sutartį su Europos socialinių fondų agentūra mokymuose gali dalyvauti tik tyrėjai, dalyvių skaičius juose yra ribotas. Registruotis kviečiame iki rugsėjo 1 d. (registruosime daugiau dalyvių, nei numatyta, dalyvavimą patvirtinsime e. paštu). Maloniai prašome registruotis atsakingai, o pasikeitus planams, apie tai pranešti, kad į Jūsų vietą galėtume pakviesti kitą tyrėją.

Daugiau informacijos: https://www.lmt.lt/lt/visuomenes-informavimas/renginiai/2315/mokymai-tyrejams-stiprinti-paraisku-rengima-renginys-vilniuje/r104

Dalintis per…