Knowledge for Growth 2018

Data/Laikas
Data - 17/05/2018
Visą dieną


Š.m. gegužės 17d. Gente, Belgijoje vyksiančiame partnerystės renginyje Knowledge for Growth 2018 dalyvaus gausi Lietuvos mokslininkų ir tyrėjų delegacija. Beveik 20 atstovų iš Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vilniaus universiteto ir VMTI Inovatyvios medicinos centro renginio metu pristatys Lietuvos gyvybės mokslų ir sveikatos technologijų potencialą tarptautinei šių sektorių bendruomenei, diskutuos apie tarptautinį bendradarbiavimą ir dalyvavimą bendurose projektuose su partneriais iš užsienio.
Knowledge for Growth yra vienas svarbiausių partnerystės renginių Belgijoje, kuriame kasmet dalyvauja daugiau nei 1400 gyvybės mokslų profesionalų iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Pagrindinis dėmesys renginio metu skiriamas biotechnologijoms, farmacijai, medicinos bei sveikatos technologijoms. Šis renginys pritraukia gyvybės mokslų sektoriuje veikiančius universitetus, tyrimų institutus, įmones, potencialius šios srities investuotojus ir kitas suinteresuotas šalis. Šioje misijoje dalyvaujantys universitetų, tyrimų centrų bei įmonių atstovai turės galimybę prisistatyti parodoje, užmegzti potencialius mokslo ir verslo ryšius dalyvaudami individualiuose partnerystės susitikimuose bei susitikti su vienos didžiausių gyvybės mokslų asociacijų Europoje – Flanders Bio- atstovais.
Lietuvos mokslo ryšių biuras LINO kartu su partneriais gegužės 18d. papildomai Lietuvos delegacijai organizuos tematinius susitikimus, siekiant paskatinti Lietuvos tyrėjų ir mokslininkų tarptautinį bendradarbiavimą su Belgija gyvybės mokslų srityje. Papildomi susitikimai bus derinami pagal suformuotos delegacijos profilį ir išreikštus poreikius.
Daugiau informacijos apie Knowledge for Growth 2018: https://knowledgeforgrowth.be/

Dalintis per…