Europos inovacijų ir technologijų instituto bendruomenės ir Lietuvos ekosistemos atstovų apskirtojo stalo diskusija

Data/Laikas
Data - 06/05/2021
10:30 - 12:30


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT) gegužės 6 d. organizuoja nuotolinę EIT bendruomenės ir Lietuvos suinteresuotųjų grupių apskritojo stalo diskusiją. Renginys yra MITA ir EIT Supratimo memorandumo, pasirašyto 2020 m., Veiksmų plano dalis.

Renginio metu instituto atstovas aptars strategines EIT veiklos kryptis ir veiklas, o aštuonių EIT bendruomenių atstovai pristatys vykdomas iniciatyvas ir bendradarbiavimo sritis, kurios aktualios Lietuvos suinteresuotoms grupėms. Lietuvos atstovai – LINPRA, ART21, EIT Digital Master School absolventė ir kiti – su renginio dalyviais pasidalins savo bendradarbiavimo patirtimi bei įžvalgomis.

Virtualioje apskirtojo stalo diskusijoje kviečiami dalyvauti verslo ir mokslo atstovai, norintys plačiau susipažinti su EIT bendruomenių veikla.

 

Renginio programą ir registraciją galite rasti MITA tinklapyje: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/europos-inovaciju-ir-technologiju-instituto-bendruomenes-ir-lietuvos-ekosistemos-atstovu-apskritojo-stalo-diskusija 

Dalintis per…