Europos horizontas: Europos inovacijų tarybos parama novatoriams

Data/Laikas
Data - 18/02/2021
10:00 - 13:00


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia Lietuvos mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atstovus, mokslininkus, tyrėjus, ekspertus ir visus, kurie domisi naujovėmis, diskusijai apie artėjantį momentą, kai Europos Komisija (EK) patvirtins būsimą Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendrąją 2021–2027 m. programą „Europos horizontas“ (angl. Horizon Europe) bei pabaigs derinti Europos inovacijų tarybos (angl. European Innovation Council, EIC) priemones.

Renginyje planuojama aptarti esminius klausimus:

Kokių strateginių iniciatyvų suteiks Europos inovacijų taryba?

EIC Pathfinder – ankstyviausiems moksliniams ir technologiniams tyrimams.

EIC Transition – ankstesniems ir tęsiamiems projektams, atžalinių įmonių ar startuolių steigimui.

EIC Accelerator – greitai inovatyvių įmonių plėtrai.

Kokias paslaugas teikia MITA tarptautinių paraiškų rengėjams?

Renginyje aktualiausiomis naujienomis ir įžvalgomis dalinsis:

  • Dr. Edita Bagdonaitė – biomedicinos mokslų daktarė ir inovacijų vadybos magistrė, MITA dirbanti nuo 2011 m. ir turinti penkerių metų NCP (angl. National Contact Point, NCP) patirtį. Nemokamai atliekanti EIC paraiškų pirminio ir galutinio variantų patikrinimą (angl. pre-reading), teikianti patarimus kaip parengti kokybišką paraišką.
  • Andrius Plečkaitis – EK mokslinių tyrimų ir inovacijų programų paraiškų ekspertas, sukaupęs patirtį technologijų verslo augime ir pardavime, pastaruoju metu prisideda prie inovacijų ekosistemos vystymo, verslumo ir inovacijų skatinimo politikos, ekspertinio vertinimo procesų tobulinimo. Teikia konsultacijas įmonėms rengiant naujų produktų kūrimo projektus.
  • Ignas Šlapkauskas – entrepreneris, idėjų generatorius ir įgyvendintojas, kuris mielai dalijasi savo žiniomis, patirtimi ir gerąja praktika, turintis technologinių verslo įmonių steigimo ir plėtros įgūdžius, mentorystės žinias bei bendradarbiavimo su konsultantais gebėjimus. Turintis EK finansuojamų projektų vykdymo patirtį, gavęs „Horizontas 2020“ MVĮ priemonės 1 etapo dvi dotacijas.
  • Gerosios patirties paraiškų vertinime turintys ekspertai.

Renginys nemokamas. Renginio kalba – lietuvių.

Dalyvių registracija iki š. m. vasario 15 d. vyksta čia.

Šaltiniai:

Patobulinta Europos inovacijų tarybos (EIC) bandomoji iniciatyva
Europos Horizontas 2021-2027
Access2EIC
EIC datahub

Kontaktai
Dr. Edita Bagdonaitė, tel. +370 604 76851, el. p. edita.bagdonaite@mita.lt

 

Dalintis per…