Paskelbti susitarimo memorandumai dėl naujų COST veiklų: artimiausiam vertinimui paraiškas galima teikti iki liepos 9 d.

Europos bendradarbiavimo iniciatyva mokslo ir technologijų srityje COST paskelbė susitarimo memorandumus (MoU) dėl 40 naujų COST veiklų tikslų bei planuojamų rezultatų. Paraiškas dalyvauti naujose COST veiklose galima teikti jau dabar – artimiausiu metu bus vertinamos iki š. m. liepos 9 d. gautos paraiškos.

Paraiškos dalyvauti COST veiklose priimamos nuolatos (kvietimas teikti paraiškas). Paraiška teikiama elektroniniu būdu, užpildant formą Lietuvos mokslo tarybos elektroninėje sistemoje http://junkis.lmt.lt/. Kartu su paraiška teikiamas neatsiejama paraiškos dalimi laikomas pareiškėjo institucijos raštas.

Lietuva į vieną COST veiklos valdymo komitetą turi teisę siūlyti po du atstovus iš skirtingų institucijų. Tas pats asmuo gali dalyvauti ne daugiau kaip dviejų COST veiklų valdymo komitetuose.  Patikrinti ar Lietuva dalyvauja konkrečioje veikloje ir ar yra paskirtas COST atstovas (-ai)  galima nuolat atnaujinamame COST veiklų sąraše Lietuvos mokslo tarybos svetainėje.

Išsamesnė informacija teikiama e. p. laura.kostelnickiene@lmt.lt arba telefonu 8 676 17398

Dalintis per...