Mokymai TYRĖJAMS stiprinti paraiškų rengimą ir projektų valdymą

Lietuvos mokslo taryba kviečia tyrėjus į mokymus stiprinti mokslo projektų paraiškų rengimo ir valdymo įgūdžius. Mokymai skirti tik TYRĖJAMS. Mokymai vyks š. m. rugsėjo 28 d. Kaune, viešbutyje „Best Western Santaka“ (J. Gruodžio  g. 21, Kaunas).

Tyrėjai, jau dalyvavę šiuose mokymuose, įvertino juos labai gerai. Mokymus veda projektų valdymo specialistai, kurie tyrėjams suteikia taikomųjų žinių, kaip disciplinuotai valdyti projektus, kaip, rengiant paraišką, išskirti idėjos originalumą, reikšmingumą, projekto tarptautiškumą, kad tai atitiktų mokslo projekto tikslus, kaip efektyviai suplanuoti veiklas, kad projektas pasitarnautų ryšių stiprinimui, valstybės interesams, o apie jo rezultatus sužinotų ne tik kolegos, bet ir visuomenė.

Mokymuose supažindinsime su tuo, kas padės geriau suprasti, kaip projektą vertina ekspertai ir ko vertinant pasigendama paraiškose. Praktiniai užsiėmimai vyks grupėse iki 7 dalyvių.

Mokymų programa.

Pagal sutartį su Europos socialinių fondų agentūra mokymuose gali dalyvauti tik tyrėjai. Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvauti galima tik su galimybių pasu.

Registracija – iki rugsėjo 24 d., dalyvavimą patvirtinsime e. paštu. Maloniai prašome registruotis atsakingai, o pasikeitus planams, apie tai pranešti, kad į jūsų vietą galėtume pakviesti kitą tyrėją (tam registruosime daugiau dalyvių, nei numatyta).

Informaciją teikia dr. Julija Sabataitytė (tel. 8 676 18678, e. p. julija.sabataityte@lmt.lt).

Dalintis per...