LINO biuro ir partnerių renginys apie tai, kaip kuo geriau pasinaudoti Europos partnerysčių programomis

Kviečia į tarptautinį internetinį seminarą „How to make the most of the European Partnerships in Horizon Europe?“. Renginys vyks š. m. lapkričio 7 d., pirmadienį, 10–12 val. (CET) ir 11–13 val. (EDT) „Zoom“ platformoje.

Seminarą rengia NCBR Lenkijos verslo ir mokslo biuras Briuselyje, Slovėnijos verslo ir mokslinių tyrimų asociacija, Kipro Europos biuras Briuselyje, Eötvös Loránd universitetas (Vengrija), Vengrijos nacionalinis mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų biuras ir Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių biuras Briuselyje (LINO).

Europos partnerystės yra pagrindinė „Europos horizonto“ priemonė, kuria siekiama apjungti Europos Komisijos ir partnerių iš privataus bei viešojo sektorių iniciatyvas mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje bei taip spręsti aktualius Europos iššūkius. Partnerystės turėtų reikšmingai prisidėti prie ES politikos prioritetų įgyvendinimo. Partnerystės kaip finansinė priemonė yra skirta skatinti bendradarbiauti pramonę, mokslą ir vyriausybes ir investuoti į strateginius aukštųjų technologijų sektorius, pažangių mokslinių tyrimų ir inovacijų rezultatus priartinti prie rinkos poreikių.

Išsamesnė informacija apie seminarą ir programa – LINO biuro svetainėje.

Registracija į renginį – iki lapkričio 3 d., ketvirtadienio. Dalyvavimo patvirtinimą gausite likus kelioms dienoms iki renginio. Kviečiame persiųsti šį kvietimą suinteresuotiems kolegoms.

Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į Orsolya Lugmayer e. p. lugmayero@inf.elte.hu.

 

Dalintis per...