Birželio 4 d. kviečiame į konferenciją „INGSA 2019 – Saugumo iššūkiai skaitmeniniame amžiuje: įrodymais gristų mokslo patarimų vaidmuo“

 

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Tarptautiniu vyriausybių mokslo patarėjų tinklu (International Network for Government Science Advice, INGSA) ir Lietuvos mokslo taryba rengia regioninę INGSA konferenciją „INGSA 2019 – saugumo iššūkiai skaitmeniniame amžiuje: įrodymais gristų mokslo patarimų vaidmuo“.

Konferencijoje bus diskutuojama apie įrodymais grįsti mokslo patarimai kuriant visuomenės? atsparumą kibernetinėms, hibridinėms ir technologinėms grėsmėms ir rizikoms, skatinant visuomenės sąmoningumą šiuolaikinių medijų kontekste.

Konferencijoje bus diskutuojama apie įrodymais grįstų mokslo patarimų vaidmenį kuriant visuomenės atsparumą kibernetinėms, hibridinėms ir technologinėms grėsmėms ir rizikoms, skatinant visuomenės sąmoningumą šiuolaikinių medijų kontekste. Plenarinėse sesijose savo patirtimi dalinsis mokslo ir viešojo sektoriaus ekspertai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Naujosios Zelandijos, Europos Komisijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Šiaurės Europos ir Baltijos šalių.

Konferencija vyks š. m. birželio 4 d. 8.30–14 val. Lietuvos mokslo taryboje, Gedimino pr. 3, Vilnius.

Renginys – anglų kalba. Išsamesnė informacija ir preliminari programa.

Kviečiame registruotis į renginį iki birželio 3 d.

Dalintis per...