Žiedinė ekonomika biologinei įvairovei: žaliojo potencialo atskleidimas (renginys Briuselyje)

Renginys apie žiedinę ekonomiką biologinei įvairovei ir galimybes atskleisti žaliąjį potencialą

Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių ir kompetencijos biuras Briuselyje (LINO) kviečia mokslininkus ir organizacijas dalyvauti Briuselyje (Belgija) vyksiančiame renginyje apie žiedinę ekonomiką biologinei įvairovei ir galimybes atskleisti žaliąjį potencialą.

Renginys vyks š. m. birželio 5 d. NCBR biure Briuselyje (Rue Belliard 40), pradžia – 12 val., o pabaiga numatoma 17 val. 30 min.

Apie žaliąjį potencialą bus kalbama pranešimuose, o dalyviai turės galimybę daugiau sužinoti apie artėjančius programos „Europos horizontas“ kvietimus teikti paraiškas ir bendradarbiaujant kurti idėjas biologinės įvairovės ir žiedinės ekonomikos tema.

Daugiausia dėmesio bus skiriama Lietuvos, Kipro, Graikijos, Lenkijos, Slovėnijos ir Vengrijos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendruomenėms, taip pat kitoms susijusioms Europos suinteresuotosioms šalims, parodant jų stipriąsias puses ir idėjas būsimiems konsorciumams pagal programos „Europos horizontas“ kvietimus, skirtus biologinei įvairovei ir žiedinei ekonomikai (II veiklos sritis, VI veiksmų grupė).

Su išsamia renginio programa galite susipažinti čia. Konferencija vyks anglų kalba (be vertimo).

Registracija vyks iki š. m. gegužės 26 d. 12 val. (UTC+1).

Renginio organizatoriai: LINO biuras, NCBR biuras Briuselyje, Slovėnijos verslo ir mokslinių tyrimų asociacija, Kipro Europos biuras Briuselyje, Eötvös Loránd universitetas ir Nacionalinis mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų biuras Vengrijoje.

Platesnę informaciją (anglų kalba) galite rasti čia.

Daugiau informacijos:

Rasa Tumaševičiūtė

Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių ir kompetencijos biuro Briuselyje (LINO) politikos analitikė

Tel. +370 676 16 618

El. p. rasa.tumaseviciute@lmt.lt              

Dalintis per...