Vyks CHANSE paraiškų konkurso pristatymo renginys ir individualios konsultacijos

Humanitarinių ir socialinių mokslų projektų paraiškų konkurso CHANSE sekretoriatas š. m. kovo 15 d. organizuoja nuotolinį informacinį renginį pristatyti būsimo konkurso taisykles.

CHANSE konkursas yra skirtas finansuoti mokslinius tyrimus šiose tematikose: „Kultūros transformacijos  skaitmeniniame amžiuje“ (angl. Cultural Transformations in the Digital Age) ir „Skaitmeninimas ir socialinė transformacija“ (angl. Digitalisation and Social Transformation). Lietuvos tyrėjai kviečiami jau dabar ieškoti partnerių ar atnaujinti ryšius ir aptarti galimus projektus. Konkurso sąlygas numatyta skelbti š. m. kovo 9 d.

Išsamesnė informacija apie būsimą kvietimą teikti paraiškas skelbiama CHANSE tinklalapyje. Dalyviams iš Lietuvos aktuali informacija apie CHANSE konkursą skelbiama Lietuvos mokslo tarybos tinklalapyje.

Dėl individualių konsultacijų kviečiame kreiptis į Lietuvos mokslo tarybos Tarptautinių programų skyriaus programų koordinatorę Laurą Kostelnickienę tel. (+370) 676 17398, e. p. laura.kostelnickiene@lmt.lt

Dalintis per...