Vokietijos mokslo ir švietimo ministerija kviečia stiprinti vadybos gebėjimus – paskelbtas ERA stažuočių paraiškų konkursas

 

Vokietijos mokslo ir švietimo ministerija paskelbė paraiškų konkursą finansuoti stažuotes, padėsiančias stiprinti Europos mokslinių tyrimų erdvės (European reserach area, ERA) mokslo ir studijų institucijų vadybą.

Tai antras priemonės „ERA Fellowships“ konkursas, skirtas 13 Europos Sąjungos (ES) šalių mokslo ir studijų bei mokslinius tyrimus finansuojančių institucijų administracijos darbuotojams stažuotis  Vokietijos universitetuose, mokslinių tyrimų ar juos finansuojančiose institucijose.

Vadybos gebėjimus pagal šią priemonę stiprinti gali trejų metų patirtį turintys viduriniosios grandies mokslo administratoriai (angl. science managers) iš Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Kipro, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Maltos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Vengrijos.

Stažuotė turi prasidėti 2020 m. sausio 15 d. ir trukti nuo 8 iki 12 savaičių. Jų programa bus papildyta 2 teorijos savaitėmis Bonoje ir Berlyne (angl. Campus weeks). Stažuotės programą galima papildyti ir Vokietijos atstovų 4–8 savaičių vizitu į partnerio institucijoje

Paraiškas „ERA Fellowships – Science Management“ konkursui galima teikti iki š. m. birželio 19 d.

Daugiau informacijos:

 

Šaltinis: LMT

Dalintis per...