Tarptautinė konferencija, skirta Lietuvos ir Jungtinės Karalystės gyvybės mokslų tyrėjų bendradarbiavimo perspektyvoms

Konferenciją organizuoja Lietuvos mokslo tarybos NCP (nacionaliniai kontaktiniai asmenys) kartu su Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje, Lietuvos mokslo ryšių biuru Briuselyje LINO ir konsultacine bendrove „Cormac Consultancy Group“.

Konferencijoje numatyta universitetų prisistatymo sesija, kurioje apie savo gyvybės mokslų tyrimus pasisakys 7 Lietuvos universitetai ir 6 Jungtinės Karalystės universitetai. Renginyje taip pat kalbės Jungtinės Karalystės ambasadorius J. E. Brian Olley, LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Gintautas Jakštas, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas prof. Romas Baronas.

Renginio programa.

Renginys – hibridinis. Konferencija gyvai vyks Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama užsiregistravusiems anksčiau. Dalyvaujant gyvai būtina dėvėti respiratorių. Konferenciją taip pat bus galima stebėti nuotoliniu būdu, nuoroda bus išsiųsta registruojantis pateiktu e. paštu.

Registracija į konferenciją – iki Kovo 7 d. 10 val. Lietuvos mokslo tarybos NCP kviečia tyrėjus pasinaudoti proga ir registruojantis nurodyti savo kontaktus ir interesų sritį, kad šia informacija plėtojant dvišalius ryšius būtų galima pasidalinti su renginyje dalyvavusiais JK tyrėjais.

Dalintis per...