Knowledge for Growth 2019 – sveikatos tematikos partnerystės renginys Belgijoje

Data/Laikas
Data - 08/05/2019 - 09/05/2019
Visą dieną


 

Š.m. gegužės 8-9 dienomis Belgijoje organizuojamas Lietuvos sveikatos technologijų tematikos mokslo ir inovacijų pristatymo renginys bei dalyvavimas Knowledge for Growth 2019 partnerystės renginyje. 15-ąjį kartą organizuojamas Knowledge for Growth renginys tampa puikia platforma diskutuoti apie tarptautinį bendradarbiavimą ir dalyvavimą bendruose projektuose su partneriais iš užsienio.

Knowledge for Growth 2019 h yra vienas svarbiausių partnerystės renginių Belgijoje, kuriame kasmet dalyvauja daugiau nei 1400 gyvybės mokslų profesionalų iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Pagrindinis dėmesys renginio metu skiriamas biotechnologijoms, farmacijai, medicinos bei sveikatos technologijoms. Šis renginys pritraukia gyvybės mokslų sektoriuje veikiančius universitetus, tyrimų institutus, įmones, potencialius šios srities investuotojus ir kitas suinteresuotas šalis. Šioje misijoje dalyvaujantys universitetų bei tyrimų centrų atstovai turės galimybę prisistatyti parodoje, užmegzti potencialius mokslo ir verslo ryšius dalyvaudami individualiuose partnerystės susitikimuose bei pristatyti savo tyrimų tematikas ir projektų idėjas.

Lietuvos mokslo ryšių biuras LINO kartu su partneriais gegužės 8d. papildomai Lietuvos delegacijai organizuos tematinius susitikimus, siekiant paskatinti Lietuvos tyrėjų ir mokslininkų tarptautinį bendradarbiavimą su Belgija gyvybės mokslų srityje. Papildomi susitikimai bus derinami pagal suformuotos delegacijos profilį ir išreikštus poreikius.

 

Daugiau informacijos apie Knowledge for Growth 2019: https://knowledgeforgrowth.be/

 

Norint prisijungti prie Lietuvos mokslo ryšių biuro LINO organizuojamos grupės, iki vasario 20d. apie tai reikia informuoti el. paštu  Donata.Mauricaite@lmt.lt.

 

Mokslininkų ir tyrėjų dalyvavimas renginyje bus finansuojamas per LINO LT tyrėjų mobilumo priemonę, gavus tyrėjo paraišką. Daugiau informacijos apie paraiškas: https://lino.lmt.lt/kvietimas/kvietimas-teikti-paraiskas-del-tyreju-isvyku-finansavimo-lino-lt/

 

Kilus klausimams dėl dalyvavimo sąlygų, kreiptis į LINO biuro politikos analitikę Donatą Mauricaitę: donata.mauricaite@lmt.lt, Tel. +37064252324

Dalintis per…