Paskelbtos preliminarios QUANTERA paraiškų konkurso sąlygos

2021 m. kovo 12 d. numatoma skelbti tarptautinės programos QUANTERA paraiškų konkursą finansuoti tarptautinius mokslinių tyrimų projektus kvantinių tyrimų srityse. Paskelbtos preliminarios kvietimo teikti paraiškas sąlygos. Kvietimas paskelbtas iš anksto, siekiant atkreipti tyrėjų dėmesį ir suteikti pakankamai laiko kurti konsorciumus ir parengti paraiškas.

Konsorciumas turi būti sudarytas iš mažiausiai trijų konkurse dalyvaujančių šalių. Partneriai iš kitų šalių gali būti konsorciumo dalimi, jei jie užsitikrins savo finansavimą. Paraiškų teikimas ir vertinimas vyks dviem etapais. Lietuvos tyrėjai kviečiami jau dabar ieškoti partnerių ar atnaujinti esamus ryšius. Kviečiame pasinaudoti partnerių paieškos įrankiu.

QUANTERA yra „Horizonto 2020“ schemos ERA-NET COFUND programa. Lietuvos mokslo taryba programoje QUANTERA dalyvauja nuo 2019 m. ir finansuos projektų partnerius iš Lietuvos institucijų.

Daugiau informacijos:

Konsultacijas teikia Lietuvos mokslo tarybos Tarptautinių programų skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Marcinkonis tel. (+370) 676 17256, e. p. saulius.marcinkonis@lmt.lt.

Dalintis per...