Naujame H2020 kvietimo biudžete planuojama skirti 700 mln. eurų sveikatos, demografinių pokyčių ir gerovės sričių tyrimų finansavimui

 

Įgyvendinant programą „Horizontas 2020“ (H2020) sprendžiami didžiausi visuomenei iškilę uždaviniai. Sveikatos, demografinių pokyčių ir gerovės sričių mokslinių tyrimų finansavimui 2019 m. yra numatyta skirti apie 700 mln. eurų. Nuo š. m. liepos 26 d. bus galima teikti paraiškas personalizuotos ir regeneratyvinės medicinos tyrimams, naujiems kompleksinių susirgimų terapijos metodams, ankstyvai infekcinių susirgimų diagnostikai, naujoviškiems infekcinių ligų gydymo metodams, mamos ir vaiko sveikatos stiprinimui, naujiems skaitmeniniams sprendimams aktyviam ir sveikam senėjimui, didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto taikymui onkologinių ligų gydymo rezultatų monitoringui ir kt.

Plačiau apie kvietimų tematikas ir paraiškų pateikimo terminus informuojama Dalyvių portale:

 

Papildoma informacija „SC1 Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ paraiškų rengėjams:

 

Mokslininkai ir tyrėjai, universitetų, mažų ir vidutinių įmonių, ligoninių ir pacientų organizacijų atstovai yra kviečiami rengti H2020 paraiškas bei aktyviai bendradarbiauti sveikatos sektoriaus projektinėse veiklose.

 

 

Kontaktinė informacija (Health-IMI2-NCP LT):

Dalintis per...