LINO Biuro Naujienlaiškis „Europos Horizontai“, Nr. 6

Sveiki, LINO biuras Jums paruošė šeštąjį „Europos Horizontų“ numerį, kuriame pateiktos aktualiausios mokslo, technologijų ir inovacijų srities naujienos iš Europos sostinės.

Briuselyje jau prasidėjo šv. Kalėdų šurmulys ir pirmoji „Kalėdinė dovana“ Lietuvą pasiekė iš ERC – 1,2 mln. eurų dotacija pradedantiesiems mokslininkams, kuri buvo skirta Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro tyrėjui biochemikui dr. Stephenui Knoxui Jonesui jaunesniajam ir jo komandai. Antroji, didelė „Kalėdinė dovana“ visoms valstybėms – oficialiai paskelbtos „Europos horizonto“ 2023-2024 m. darbo programos. Todėl pats metas pasibaigus šventiniam laikotarpiui pradėti ieškoti partnerių ir formuoti konsorciumus.
Šiame „Europos Horizontų“ numeryje rasite informaciją apie EK pradėtą Europos mokslo tyrimų ir inovacijų programų ex-post ir tarpinius įvertinimus; 2025-2027 m. programos formavimą; Švedijos pirmininkavimo ES Tarybai 2023 m. pirmojo pusmečio prioritetus ir kitas naujienas iš Europos sostinės.

Tai jau paskutinis LINO biuro naujienlaiškis šiais metais, todėl norime Jus ir Jūsų šeimos narius pasveikinti su artėjančiomis šventėmis!
LINO biuro komanda

Naujienlaiškį rasite ir galite perskaityti čia.

Dalintis per...