Lietuvos mokslo taryba pristatė tinklalapį, skirtą Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų programai „Europos horizontas“

Lietuvos mokslo taryba pristatė tinklalapį, skirtą Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų programai „Europos horizontas“. Jame skelbiamos programos naujienos, renginiai, praktinė informacija – visa tai, kas aktualu, rengiantis dalyvauti „Europos horizonto“ paraiškų konkursuose, rasti partnerių bendriems projektams ir juos vykdyti.

„Europos horizonto“ tinklalapyje skelbiamas ir nacionalinių kontaktinių atstovų (NCP), teikiančių konsultacijas su programa susijusiais klausimais, sąrašas, išsamiai pristatytos NCP funkcijos.

Atstovaudami programos teminėms sritims, NCP teikia kvalifikuotą pagalbą projektų finansiniais ir administravimo, paraiškų rengimo ir teikimo, horizontalių sričių įtraukimo ir kitais dalyvavimo programoje klausimais. Todėl tinklalapyje bus teikiama informacija, kuri aktuali tyrėjams, mokslo vadybininkams ir verslo atstovams, plėtojančio ryšius mokslinių tyrimų srityje. Lietuvos mokslo taryba koordinuoja 9 „Europos horizonto“ temines sritis.

Tikimasi, kad tinklapyje skelbiama informacija padės ne tik lengviau sekti programos naujienas, rasti savo NCP ar gauti atsakymus, bet ir padidinti besidominčiųjų „Europos horizontu“ gretas.

Programa „Europos horizontas“ įgyvendinama 2021–2027 metais.

Į tinklalapį galite patekti Lietuvos mokslo tarybos svetainėje pasirinkę skyrelį „Europos horizontas“.

 

Dalintis per...