Lietuvoje „Europos horizontas“ prasideda kovo 30–31 d., įvyks oficialus pristatymas

Lietuvos visuomenę ir mokslo ir inovacijų bendruomenę kovo 30–31 dienomis kviečiame į virtualų renginį, „Europos horizontas: galimybės Lietuvai“, pažymėsiantį naujosios Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ pradžią. Planuokite dalyvauti jau dabar, registruotis kviesime netrukus.

Renginį organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos mokslo taryba ir kitais partneriais.

Dviejų pusdienių renginio tikslas – pristatyti programą, aptarti kaip „Europos horizontas“ galėtų prisidėti siekiant Lietuvos tikslų ir paskatinti Lietuvos dalyvius aktyviai pasinaudoti šios programos teikiamomis galimybėmis. Planuojama, kad renginyje dalyvaus daugiau kaip 500 dalyvių. Juos pasveikinti planuoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

Renginio pirmąją dieną Europos Sąjungos inovacijų, mokslinių tyrimų, kultūros, švietimo ir jaunimo komisarė Mariya Gabriel apžvelgs, kokių Europos Sąjungos tikslų padės siekti naujoji programa. „Europos horizontą“ kaip politikos įgyvendinimo priemonę detaliau pristatys Europos Komisijos mokslo ir inovacijų direktorato generalinis direktorius Jean-Eric Paquet. Bus pristatyta kitų valstybių geroji praktika rengiantis dalyvauti naujoje programoje ir surengta politinė diskusija kaip Lietuva galėtų geriau išnaudoti šios programos teikiamas galimybes. Antrąją dieną dalyviai bus detaliau supažindinti su programos struktūra ir galimybės būsimiems pareiškėjams.

Renginys vyks anglų kalba.

„Europos horizontas“ – tai didžiausia iš visų ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programa, kurios įgyvendinimui numatyta skirti beveik 100 mlrd. eurų.

Daugiau informacijos – LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokslo tarybos informaciniais kanalais netrukus.

                    

Dalintis per...