JRC praktinis seminaras „Mokslu grindžiama politika Lietuvoje“, kuris vyks 2021 m. lapkričio 23 d.

Ar domitės mokslinių konsultacijų ekosistema Lietuvoje? Įgyvendindamas Europos politikai svarbaus mokslo ekosistemų stiprinimo ir sujungimo projektą, JRC 2021 m. lapkričio 23 d. organizuoja internetinį praktinį seminarą „Mokslu grindžiama politika Lietuvoje“ (angl. Science for policymaking in Lithuania).

Į šį interaktyvų renginį susirinks specialistai, kurie yra suinteresuoti įtraukti mokslines žinias į politikos formavimo procesą visais valdymo lygmenimis ir turi šioje srityje patirties. Jis suburs tarptautinius ekspertus, taip pat Lietuvos suinteresuotuosius subjektus iš nacionalinių, regioninių ir vietos valdžios institucijų bei viešojo administravimo institucijų, mokslininkų bendruomenę, nacionalinių akademijų ir mokslo draugijų bei kitų organizacijų atstovus.

Seminarą sudarys plenarinės intervencijos ir labai interaktyvios aptarimo grupės, kurių tikslas – suprasti, kas pasiteisina (o kas ne), dėl kokių priežasčių ir kaip Lietuvoje galime geriau pasitelkti mokslą politikai formuoti ir patobulinti susijusią ekosistemą. Ankstesni seminarai buvo skirti kitoms šalims, pavyzdžiui, Belgijai, Estijai, Latvijai ir Danijai.

Registruokitės į seminarą iki 2021 m. lapkričio 16 d. naudodami šią nuorodą.

Dalintis per...