Iki š.m. spalio 1 d. laukame paraiškų į Baltijos – Amerikos Dialogo programą

Iki š.m. spalio 1 d. laukame paraiškų į Baltijos – Amerikos Dialogo programą, renginiams, planuojamiems nuo 2022 m. sausio iki 2022 m. rugsėjo. Gaukite grantą eksperto iš JAV vizitui. Granto suma iki $10,000.

Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Amerikos Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą. Per daugiau nei aštuonerius Baltijos-Amerikos Dialogo programos veiklos metus Baltijos-Amerikos Laisvės fondas jau finansavo daugiau nei šimtą dešimt projektų iš visų Baltijos šalių.

Viešosios Baltijos šalių įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maitinimas ir kelionės Baltijos regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą bus priimamos iki 2021 m. spalio 1 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia.

Dalintis per...