Baltijos šalių mokslo tarybų NCP renginys apie MSCA doktorantūros tinklus jau gegužės 11 d. – pasižymėkite šią dieną kalendoriuje

Baltijos šalyse vyks Lietuvos mokslo tarybosLatvijos mokslo tarybos ir Estijos mokslo tarybos  koordinuojamo nacionalinių kontaktinių atstovų (NCP) tinklo renginys apie „Europos horizonto“ priemonę plėtoti doktorantūros tinklus. Tai viena iš Marie Skłodowska Curie veiklų (MSCA), skirta vykdyti doktorantūros programas bendradarbiaujant įvairių šalių ir sektorių organizacijoms.

Kviečiame susiplanuoti laiką ir gegužės 11 d. dalyvauti renginyje! Renginys vyks nuotoliniu būdu „MS Teams“ platformoje nuo 14 val. iki 16 val. (EEST). Registracija į renginį prasidės gegužės pradžioje.

Renginys aktualus Baltijos šalių valstybinėms ir privačioms mokslo ir studijų institucijoms, įmonėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Numatoma, kad renginyje priemonę pristatys Europos mokslinių tyrimų vykdomosios agentūros (REA) MSCA doktorantūros tinklų tyrimų programos administratorius Thomas Vyzikas, patirtimi dalinsis vieno iš vykdomo MSCA doktorantūros tinklų projekto koordinatorius. Renginyje taip pat bus pasidalinta patarimais apie projektų rengimą bei paraiškų vertinimą. Visų trijų Baltijos šalių NCP išsamiau pristatys, kokios paslaugos teikiamos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraišką MSCA doktorantūros tinklų konkursams.

Klausimus pranešėjams galima bus pateikti registruojantis į renginį arba renginio metu sli.do platformoje.

Dalintis per...