Atsinaujino Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos logotipas ir interneto svetainė

Nuo sausio 3 d. pasikeitė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos logotipas. Dabar jame atsispindi visos ministerijos kuruojamos sritys.

Naujas logotipas – ankstesnio ministerijos ženklo tąsa. Jį kuriant transformuoti ankstesniame logotipe pavaizduoti simboliniai šviesos spinduliai, ministerijos grafiniam ženklui suteikta daugiau modernumo, aiškumo, lengvumo.

Logotipe Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavadinimą lydintys trys brūkšniai atspindi skirtingas ministerijos kuruojamas sritis: švietimą, mokslą ir sportą. Kiekvienai sričiai parinkta skirtinga spalva: švietimo – švelniai žalsva (švietimas augina), mokslo – geltona (mokslas šviečia), sporto – melsva (sportas pakylėja).

Logotipas su ministerijos pavadinimo trumpiniu ŠMSM yra pagrindinis. Tačiau lygiai taip pat gali būti naudojamas ir viso pavadinimo logotipas. Dabar dažniau naudosime pastarąjį, viso pavadinimo logotipą, kad būtų lengviau priprasti ir atpažinti.

Pasikeitė ir ministerijos interneto svetainė. Dabar ji išdėstyta analogiškai, kaip Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir kitų ministerijų svetainės. Tikimės, kad ji bus patogi naudotis. Atidarius naują svetainę vis dar vyksta tobulinimo darbai, tad iš anksto atsiprašome už galimus nesklandumus. Laukiamos jūsų nuomonės, pasiūlymai, pastabos apie naująją svetainę el. p. info@smm.lt.

 

Dalintis per...